Перші цьогорічні стипендіати!

Перша десятка здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету удостоїлася честі в цьому навчальному році стати стипендіатами американського Фонду імені Катерини Ковшевич.    

 Останнім часом, в умовах світової пандемії, засновниця Фонду  Христина Ковшевич-Дурбак, змінивши умови призначення стипендій, вже другий рік організовує з Америки в мережі Zoom систематичні відеоконференції, запрошуючи на змістовну розмову не тільки відомих у світі спікерів, а й тих студентів, які виявили бажання отримувати згодом оплату за навчання в своїх вишах. Це, звичайно, спонукає студентів до глибшого вивчення іноземної мови, оскільки конференції ведуться англійською мовою, а її учасники активно спілкуються із спікерами та п. Христиною, згодом пишуть свої відгуки… Засновниця Фонду згодом, проаналізувавши активність претендентів, поспілкувавшись із кожним із них, сама вирішує, хто отримує право на стипендію.

Представник цього Фонду в нашому регіоні Степан Герилів розпочав індивідуальні зустрічі з цьогорічними нашими стипендіатами, щоби подякувати за активність, наполегливість, позитивно налаштувати на майбутні здобутки…

 «Університетське слово»

Світлини з архіву Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print