Перший досвід командної взаємодії

17 вересня ц. р. здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності 231 Соціальна робота взяли участь у психологічному тренінгу командної взаємодії, який традиційно реалізується навчальною психолого-консультативною лабораторією з метою сприяння адаптації першокурсників до нових умов освітнього середовища, згуртуванню колективу, налагодженню міжособистісної взаємодії його членів.

Виконання завдань, запропонованих модераторами заходу, вимагало від майбутніх соціальних працівників злагодженої командної роботи, зосередженості, витривалості, проявів кмітливості та винахідливості, ентузіазму. Проходження кожного етапу тренінгу супроводжувалося шквалом радісних емоцій та сприяло піднесенню «бойового» духу.

Позитивна, тепла атмосфера сприяла формуванню довірливих відносин у групі та почуття єдності, розумінню та прийняттю особливостей одне одного, дозволила розкрити особистісний потенціал кожного учасника, розвинути їх лідерські якості.

Успішне проходження випробувань довело, що сила – в єдності, а єдність – у вірі в спільну мету та одне одного!

Дякуємо команді навчальної психолого-консультативної лабораторії за організацію тренінгу, професіоналізм, відданість власній справі та підтримку!

Наталія МИХАЙЛЕНКО,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти

Світлини з архіву

навчальної психолого-консультативної

лабораторії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print