Підкорювачі інтелектуальних горизонтів

13 грудня ц. р. відбувся традиційний інтелектуальний брейн-ринг на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти з ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти і студентів спеціальностей «соціальна робота» і «соціальна педагогіка». Організаторами заходу виступили – ідейний натхненник С. Г. Улюкаєв разом із ініціативною командою майбутніх соціальних педагогів у складі А. Сердюченка, Є. Шалупні, А. Лебедєвої, А. Костенко.

У брейн-ринзі брали участь шість команд – студенти 101, 102, та 103-ї груп, збірна студентів-магістрантів та чоловіча збірна зі спеціальності соціальна робота, а також спеціально запрошені гості – учні старших класів ЗОШ №11 м. Бердянська.

Інтелектуальна гра складалась з п’яти категорій, які вміщували в собі по п’ять  питань на різні теми: література, живопис, історія, питання на логіку тощо.

Під час брейн-рингу емоції в учасників та глядачів просто «зашкалювали», протистояння між інтелектуалами було пронизане достойною конкуренцією.

Переможцем гри стала 102 група, на другому місці опинилась команда ЗОШ №11 , третє та четверте місця розділили між собою учасники чоловічої збірної та магістрантів, 101 та 103 груп.

Усі учасники були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками від профспілкового комітету БДПУ під керівництвом В. Г. Лоли.

Загалом, гра  мала навчальний, творчий та пізнавальний характер і внесла розмаїття у навчальні учнівські й студентські будні, дозволила проявити,  показати себе як активних інтелектуалів та знавців, які небайдужі та прагнуть самовдосконалюватись, розвиватись й підкорювати нові горизонти.

IMG_2723 IMG_2730

IMG_2741 IMG_2744

IMG_2749 IMG_2751

IMG_2752 IMG_2753

IMG_2754 IMG_2755

 

Анастасія Лебедєва, 
студентка 403-ї групи

ФДССО 
Світлини з архіву кафедри 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print