Підсумки Мандрівного кінофестивалю Docudays UA в Бердянську

16 квітня в стінах Центру дитячої та юнацької творчості було підбито підсумки Мандрівного кінофестивалю Docudays UA.

Нагадаємо, що 1 жовтня розпочався фестиваль документального кіно. Першим містом, де почали демонструвати його програму, став Бердянськ. Цьогоріч було представлено більше 10 фільмів, які висвітлювали тему прав людини.

Регіональний координатор XVI Мандрівного міжнародного фестивалю в місті Бердянськ Олег Охредько розповів про особливості цьогорічного заходу. Нагадав, що в його рамках було проведено 3 воркшопи, серед яких виготовлення блокнотів та виставка валіз кримських правозахисників. Родзинкою Docudays UA- 2019 було те, що вперше відбулися покази на пляжі.

Кінофестиваль отримав підтримку міського та районного відділів освіти, Центру дитячої та юнацької творчості, студії «Юн-прес», Бердянського державного педагогічного університету.

Приємною частиною цієї зустрічі було вручення сертифікатів. Цього року уперше проводився конкурс журналістських робіт, присвячених документальним фільмам, що були запропоновані до перегляду у рамках фестивалю. Тут до привітального слова долучились директор ЦДЮТ Олег Балабан, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова, керівниця студії «Юн-прес» Анжеліка Бабич.

Сертифікати учасників, дипломи переможців та призи отримали юнпресівці та студенти-журналісти БДПУ.

Ми вітаємо усіх з перемогою та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Тетяна Волканова,
студентка факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ
Світлини Юлії Мельнікової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print