Підвищуємо мотивацію соціальних працівників

1 квітня 2021 року відбулась цікава мотиваційна зустріч, організована для здобувачів вищої освіти та викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (завідувач – Катерина Петровська) за ініціативи асистента кафедри, провідного фахівця з інноваційної діяльності БДПУ – Антона Сердюченка.

Спікером та натхненником цієї зустрічі став активіст міста Бердянська, людина, яка з натхненням та великим бажанням займається благоустроєм нашого рідного міста, художник та член ГО «НАРОДНЕ БЛАГО»Микита Самойленко.

Микита розповів про свою історію життя та плани на майбутнє. Зауважив, посилаючись на власний приклад, про важливість навчання і отримання дійсно якісних знань, які обов’язково знадобляться кожному у майбутньому.

Також поділився інформацією про запланований ним і його друзями фестиваль повітряних зміїв і малюнків на піску, який має відбутись на початку вересня та запросив всіх до співпраці.

Такі заходи є не лише корисними з точки зору проведення часу і знайомства з цікавими людьми, а й сприяють розширенню світогляду, пошуку себе і свого призначення.

Антон Сердюченко,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти,

провідний фахівець наукового відділу з інноваційної діяльності

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print