Післясмак від хакатону в БДПУ «Наука. Перезавантаження»

Головною подією Фестивалю науки в Бердянському державному педагогічному університеті стало проведення 17 травня 2024 року хакатону в БДПУ «Наука. Перезавантаження». Обрана в самому серці Києва локація стала майданчиком для теплих обіймів, обміну ідеями, пошуку інноваційних рішень відновлення та розвитку науки в умовах війни між викладачами, співробітниками та студентами БДПУ.

Захід включав панельну дискусію, інтерактивну сесію з представленням проєктів, завершальне обговорення і рефлексію. Основним модератором заходу була асистент кафедри прикладної психології та логопедії Дарина Литвиченко. Панельну дискусію модерувала доцентка кафедри прикладної психології та логопедії Ганна Лопатіна.

Під час панельної дискусії ректор БДПУ, професор Ігор Богданов розповів про роль університету у збереженні інтелектуального потенціалу регіону та конкретні кроки, які здійснює університет для підтримки науковців під час війни. Він також наголосив на важливості збереження інтелектуального потенціалу в умовах міграції населення. Проректорка з наукової роботи, професорка Яна Сичікова поділилася своїм баченням проблем і перспектив наукових досліджень у воєнний та післявоєнний період. Вона відзначила, що багато науковців вже на початку війни переорієнтували свої дослідження у відповідь на нові виклики. Координатор з міжнародної діяльності, професор Ігор Лиман зосередив увагу на міжнародній співпраці в умовах кризи, відзначивши основні перепони та успішні приклади співробітництва з іноземними колегами.

Виступи на панельній дискусії надихнули учасників на активне обговорення та висловлення своїх думок.

Під час заходу усі присутні були розподілені на групи для інтерактивної роботи. Завданням кожної групи було визначити потенційні проблеми та загрози для академічного середовища БДПУ і запропонувати інноваційні стратегії для збереження академічного потенціалу в умовах війни та після її завершення. Після роботи в групах учасники презентували свої напрацювання, що викликало жваве обговорення та обмін ідеями.

На завершення хакатону всі рефлексували і висловлювали свої враження, а команди отримали подарунки за найкращі проєкти. Цей захід став ще одним кроком до перезавантаження науки в БДПУ, демонструючи, що попри всі труднощі, наша академічна спільнота залишається сильною, інноваційною та готовою до нових викликів.

Дякуємо команді aWARe Zone за наданий коворкінг. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких зустрічей.

Люби БДПУ! Шануй БДПУ! Примножуй його успіхи та перемоги!

За матеріалами наукового відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print