Планове засідання консультативного комітету (ради роботодавців) ФФСК

Запорукою успішної імплементації освітньо-професійних програм є продуктивний діалог та співпраця зі зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійних спільнот, що уможливлює покращення якості освітніх послуг з урахуванням тенденцій розвитку ринку праці.

1 листопада ц.р. відбулося планове засідання консультативного комітету (ради роботодавців) ФФСК, на якому були присутні зовнішні стейкхолдери, завідувачі кафедр і гаранти освітніх програм. Були представлені результати вступної кампанії 2021 та обговорені напрямки активізації профорієнтаційної діяльності та популяризації професій вчителя-філолога і філолога-германіста серед абітурієнтів 2022 року, як і популяризації факультету філології та соціальних комунікацій. Також учасники зустрічі обговорили перелік дисциплін вільного вибору на 2022 – 2023 н.р., задля увиразнення їх актуальності та перспективності в контексті відповідних освітньо-професійних програм.

Дякуємо усім членам консультативного комітету (ради роботодавців) ФФСК за конструктивну зустріч та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Богдана Салюк, доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print