Планове засідання ради роботодавців cпеціальності 231 Соціальна робота

21 жовтня ц. р. відбулося планове засідання Ради роботодавців спеціальності 231 Соціальна робота. Організаторами та модераторами заходу виступили завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Катерина Петровська, доцент Анастасія Тургенєва.

У ході робочої зустрічі зі стейкхолдерами відповідно до порядку денного було розглянуто наступні питання:

  • затвердження перспективного плану роботи Ради роботодавців на 2021-2022 н. р.;
  • обговорення стратегії покращення якості надання соціальних послуг у Бердянській міській територіальній громаді шляхом підвищення професійної компетентності фахівців даної галузі;
  • підведення підсумків Вступної кампанії 2021 року, визначення шляхів підвищення іміджу університету на ринку освітніх послуг та оптимізації профорієнтаційної роботи з метою популяризації професії соціального працівника;
  • оновлення системи електронного опитування роботодавців щодо якості освітніх програм і підготовки випускників спеціальності 231 Соціальна робота;
  • залучення фахівців-практиків, експертів галузі з числа потенційних роботодавців до освітнього процесу (проведення лекцій та практичних занять, керівництво виробничими практиками, курсовим і дипломним проектуванням).

У рамках обговорення стратегії покращення якості надання соціальних послуг у Бердянській міській територіальній громаді завідувачка кафедри Катерина Петровська зосередила увагу роботодавців на необхідності підвищення професійної компетентності фахівців соціальної сфери, а також тих можливостях, які пропонує університет з метою вирішення даної проблеми, зокрема йшла мова про курси підвищення кваліфікації відповідного спрямування, які запроваджено на базі Бердянського державного педагогічного університету, організацію навчально-методичних семінарів та залучення до безпосередньої участь фахівців у подібних заходах, а також перспективи створення сертифікаційної програми «Соціальна медіація».

Цінні рекомендації від стейкхолдерів було отримано у процесі обговорення питання щодо визначення шляхів оптимізації профорієнтаційної роботи та популяризації професії соціального працівника серед населення, які обов’язково буде враховано кафедрою у контексті реалізації запланованих заходів.

Наступне засідання Ради роботодавців спеціальності 231 Соціальна робота відбудеться за попередньою домовленістю у лютому 2022 року. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та активний зворотній зв’язок від наших колег-стейкхолдерів.

За матеріалами

кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print