Плідна співпраця із вчителями музичного мистецтва нашого міста

  Наприкінці жовтня на базі Бердянської загальноосвітньої школи №3 доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  Анетта Омельченко та студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у методичному семінарі для вчителів музичного мистецтва міста Бердянська. Вони виступили з доповіддю «Музичний розвиток учнів початкової школи».

Учасникам семінару було запропоновано різні види вправ для музичного розвитку школярів. Студентка третього курсу Ірина Кисельова показала вправи для розвитку слухового сприймання: «Слухаємо тишу», музичну вікторину «Який інструмент співає?»  та «Хто як розмовляє».

Студенти-магістранти запропонували та провели вправи на розвиток динамічного відчуття, для цього були використані елементарні музичні інструменти, за допомогою яких учасники створили імпровізований оркестр.

Кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження  у власний досвід. Сподіваємося, що наша співпраця і надалі буде приносити гарні результати.

 

За матеріалами та світлинами
кафедри теорії та методики
навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print