Плідні результати наукової співпраці

image001

Навесні 2012 р. кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства та економічної теорії Тетяна Петрівна Несторенко проходила стажування на кафедрі економічної теорії Економічного університету в Братиславі (Словаччина). Спільно зі словацькими колегами було проведено дослідження з оцінки впливу зростання міст на економічний розвиток країни та впливу вищої освіти (в тому числі і надмірної) на економічний розвиток країни, регіону, міста. Особлива увага приділялася дослідженню процесів внутрішньої і зовнішньої міграції молоді.

image002

На початку листопада 2014 р. за результатами наукового стажування в Словаччині Т. П. Несторенко представила дослідження з проблем: «Роль університету в розвитку економіки міста» – на міжнародній науковій конференції «Розвиток вищої освіти як інструмент маркетингу міста» (Вища технічна школа, м. Катовіце, Польща) та«Моделі оцінки очікуваної віддачі від вищої освіти» – на міжнародній науковій конференції «Економічна теорія та економічна реальність» (Економічний університет в Братиславі, Республіка Словаччина).

Certyfikat_Nestorenko2 Certyfikat_Nestorenko

Варто відзначити, що Бердянський державний педагогічний університет вже понад рік співпрацює з Вищою технічною школою, результатом чого є взаємна участь викладачів БДПУ та ВТШ в конференціях, які проводять виші.

Анатолій Жигірь,
декан факультету економіки та
управління БДПУ,
к.е.н., доцент


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print