Намотайте собі долю…

З метою залучання учнівської молоді до національних традицій рідного народу, формування позитивного ставлення до педагогічної професії, зокрема, вчителя технологій, а також професійної орієнтації серед учнів загальноосвітніх шкіл Бердянська кафедра теорії та методики технологічної та професійної освіти БДПУ (завідувач кафедри к. п. н., доцент Ольга Рогозіна) сьогодні, 25 листопада, провела тематичний вечір «Українська народна іграшка у сучасному світі» та майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки» під керівництвом старшого викладача кафедри Олени Савицької (див. світлини).

_DSC1066_1 _DSC1109 _DSC1122

Яскравим, самобутнім зразком української народної іграшки є лялька-мотанка, яка здавна виконувала роль родинного оберегу та зв’язку між поколіннями.

Кожний створений власноруч витвір мистецтва приходить в цей світ з певною метою – охороняти й допомагати людині, для якої призначена. Вона несе в собі тепло рук та щирість помислів, потужний енергетичний заряд та символізм Берегині роду.

Крім розвитку творчих здібностей, особливості технологічного процесу виготовлення ляльки сприяють формуванню національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля держави, готовність її захищати.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри)

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print