Подяка нашим

На базі факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій БДПУ, який є визнаним лідером в інформаційних технологіях в місті та районі, про що свідчить його широка співпраця зі школами, 21 листопада ц. р. проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Гостинність, доброзичливість та професіоналізм співробітників факультету не залишили байдужими оргкомітет олімпіади та учнів, які взяли участь у змаганнях. Ми впевнені, що цей захід матиме для школярів особливе значення, бо надав їм ще одну можливість перевірити, чи дійсно вони набули тих важливих навичок у застосуванні новітніх технологій, які дозволять посприяти позитивним змінам у сучасному суспільстві.

Свої сили у володінні інформаційними технологіями спробували 30 школярів – учні 9-11 класів – з усіх шкіл міста. Завдання олімпіади полягало у виконанні практичних робіт у прикладних програмах пакету Microsoft Office протягом 3-х академічних годин. За набраними балами було визначено переможців: І місце – Галацький Владислав (11 клас) – гімназія №1 «Надія», Станкєєв Андрій (10 клас) – ЗОШ №5, Андрієвська Анна (9 клас) – ЗОШ №1; ІІ місце – Неділя Катерина (11 клас) – БСШ №16, Курдюков Степан (11 клас) – ЗОШ №5, Богатирьова Дарина (10 клас) – БСШ №16, Кобець Іван (9 клас) – ЗОШ№1; ІІІ місце – Свирида Надія (11клас)- Бердянський муніципальний ліцей, Євдокімов Євген (11 клас) – ЗОШ №2, Бебешко Тимофій (11 клас) – гімназія №3 «Сузір’я», Обломов Віктор (11 клас) – ЗОШ №5, Підсадній Максим (11 клас) – ЗОШ №7, Іванченко Андрій (10 клас) – ЗОШ №9, Кривич Ольга (10 клас) – ЗОШ №3, Бобров Дмитро (9 клас) – ЗОШ №13.

Щиру подяку за допомогу в організації та проведенні олімпіади висловлюємо декану факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій к. т. н., професору Віталію Хоменку та к. пед. н., старшому викладачу Ганні Алєксєєвій.

Олена Котова,
керівник міського методичного
об
єднання вчителів інформатики,
оргкомітет міської олімпіади з
інформатики та інформаційних технологій

На світлинах з архіву факультету:
кілька моментів із Всеукраїнської учнівської
олімпіади з інформаційних технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print