Початок нового сезону бердянських програмістів

На календарі середина лютого, а це засвідчує початок нового сезону для програмістів, що беруть участь у міжнародних олімпіадах по командному програмування "АСМ". Тому в суботу, 16 лютого, на базі факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти в рамках даного турніру відбувся відбірковий тур серед студентів БДПУ та учнів шкіл Бердянська.

Всього було зроблено 26 заявок, серед яких – 14 студентів. В цьому році вперше був допущений учасник заочного туру, тому що капітан нашої команди Євген Заволока перебуває на даний момент в Києві.

Змагання тривали 4 години. За цей час необхідно було вирішити 12 завдань на різну тематику: завдання з теорії графів, кінцевих автоматів, ймовірності та динамічні задачі програмування і ще кілька напрямків як математичних так і програмних дисциплін.

Треба віддати належне й матеріальній підтримці спонсорів, провідних кампаній нашого міста в сфері IT- розробок, декана нашого факультету, професора Вікторії Жігірь. Серед призів – терабайтні диски, навушники, смарт-годинник, флешки тощо. Призовий фонд змагання склав приблизно 13 тис. гривень. Також було організовано харчування та гарячі напої.

Паралельно, в цей же самий час, проходила конференція, на якій студенти нашого факультету представляли перший в історії БДПУ () Стартап в галузі розробок ігрових додатків на мобільні гаджети. Викладач кафедри Володимир Лаврик робив звіт про виконану роботу факультативу з "Командного програмування" та "робототехніки" за останній рік.

Підбиваючи підсумки, можна зробити висновок, що і в цьому році наші хлопці налаштовані на перемоги в групових етапах змагань.

Виступ Антоненко О.В

Всі учасники змагань Доклад Лаврик В.В

Нагородженя учасників змагань Наши спонсори

Призовий фонд Студенти представляють Стартап

Студенти -учасники змагань Учасники конференції

Учні-учасники змагань Школяри та їх тренер Дубінін А.О

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами В. Лаврика)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print