Подарунок бердянській малечі від студентів БДПУ

У понеділок зранку затишний хол головного корпусу БДПУ вибухнув веселими вигуками дітлахів. Причина цього галасу – розважально-ігрове шоу «В світі дитинства», підготовлене студентами-хореографами.

Передував програмі цікавий флешмоб на сходинках, учасниками якого стали малята, що пізнають мистецтво танцю на додаткових заняттях з хореографії.

«Упродовж десяти років студенти ІІІ курсу складають залік з дисципліни «Мистецтво балетмейстера», який проходить у вигляді казки, куди запрошують вихованців дошкільних закладів освіти. Сьогодні на святі присутні вихованці ДЗО № 1, 3, 41. Наші студенти працюють у дошкільних закладах освіти хореографами.  Флешмоб, який ви побачили, – це результат їх роботи», ­– поділилася з редакцією Олена Мартиненко.

Мама Назарчика Чепрасова зазначила, що програма їм дуже сподобалась, була динамічною, веселою і оригінальною – музично-танцювальна форма проведення казки спонукала глядачів до активної участі. «Всі дітки і гралися, і танцювали разом зі студентами. І, звичайно ж, малим дуже приємно було отримати солодкий подарунок». Ольгу Чепрасову підтримала Інна Сова, вихователька ДЗО № 41: «Діти були у захваті, всю дорогу схвильовано обговорювали казку, сміялися. Дуже гарно, що у шоу були задіяні всі глядачі. Студенти виступили на найвищому рівні. Не залишили байдужими жодного маленького гостя».

Своїми враженнями поділилася і мама однієї з маленьких танцівниць ансамблю «Вербиченька» Таїсії: «Нас запросили сьогодні виступати у Вашому чудовому навчальному закладі, що ми із задоволенням і зробили. У майбутньому плануємо вступати до лав БДПУ».

Отож, ростіть і мужнійте, малята, а БДПУ чекатиме талановитих і творчих особистостей у своїх стінах

 

Юлія Мельнікова, завідувач кафедри соціальних комунікацій БДПУ
Світлини авторки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print