БДПУ – співорганізатор Міжнародної наукової конференції в Братиславі

Продовжується співробітництво Бердянського державного педагогічного університету з Вищою школою економіки і менеджменту публічної адміністрації в Братиславі (Словаччина). 30 травня на базі словацького вишу була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні, економічні, правові та фінансові виклики в контексті глобальної трансформації», одним із організаторів якої був БДПУ. До складу програмного комітету конференції була запрошена доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів к.е.н. Несторенко Тетяна Петрівна.

Конференція була присвячена сучасним проблемам в різних галузях економіки, суспільному секторі, питанням проведення реформ в країнах Європейського Союзу та в Україні тощо.

На пленарній секції Т.П.Несторенко представила результати дослідження „The modern tendency of the development of tertiary education“ (співавтори – к.е.н., доц. Несторенко О.В. та Дубровіна В.А.).

Після проведення конференції відбулася зустріч представників українських вишів – співорганізаторів конференції – з керівництвом словацького вишу, на якій обговорювалися можливості організації спільних навчальних програм, стажування, обміну студентами.

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів
Світлини Тетяна Несторенко.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print