Мовчання минулих століть говорить у музеї

1 червня, у перший день літа, відбулася подія, яку справді можна назвати неординарною: в Музеї історії міста Бердянська відкрито археологічну виставку «Таємниці степових пірамід».

«Винуватці» свята – Бердянське археологічне товариство «Ольвія – Арго», якому виповнюється вже 40 років, та, звичайно, натхненник і організатор всіх експедицій – кандидат історичних наук, доцент Валентина Папанова. На виставці вперше представлені знахідки із розкопок курганів у Бердянському та Пологівському районах. Тут можна побачити артефакти, які є предметними свідками життя нашого краю від 5000 до 700 років тому (племена доби бронзи, скіфи, сармати, печеніги, половці).

На заході присутні згадували цікаві та важливі історії з минулих розкопок, а також говорили про майбутні подорожі. Саме на цьому наголошували ректор нашого університету проф. Ігор Богданов та декан гуманітарно-економічного факультету доц. Тамара Макаренко. Загальний дружний настрій підтримали і гості – журналісти фестивалю «Азовське літо».

 

Ольга Харлан, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print