Захист дитини заради майбутнього

Разом живемо, разом радіємо, разом розвиваємося! Під таким слоганом відгримів Family Day 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Бердянську. Це свято проводиться з 1950 року більш ніж у 30 країнах світу, а в Україні святкується з 1998 року.

Безліч цікавих локацій, яскраві фотозони, розваги, концертні майданчики, різноманітні майстер-класи, частування, аква-грім і багато іншого – все це чекало малюків з батьками на бульварі Шевченка.

Осторонь такого грандіозного свята не залишився й Бердянський державний педагогічний університет. Безпосередню участь узяв факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Як зазначила заступниця декана з виховної роботи, доцент Надія Кот, на університетській локації працювали студенти спеціальності «спеціальна освіта», які надали дітлахам значну кількість ігор для розвитку дрібної моторики, мовлення, постановки звуків, розвитку дихання. Паралельно вони презентували логопедичний пункт, що працює в 5 корпусі університету і надає консультації для мешканців міста абсолютно безкоштовно.

Крім того, наші студенти брали участь у відкритті фестивалю, працювали волонтерами у багатьох локаціях і фотозонах у ростових костюмах.  Доцент кафедри прикладної психології та логопедії Євгенія Линдіна прокоментувала, що до проведення Family Day залучено близько 50 студентів та співробітників БДПУ, а саме свято організовано чудово і масштабно.

Своїми враженнями поділилась з нами проректорка з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич: «Нашу затишну, цікаву і корисну для дітей локацію відвідав і ректор університету професор Ігор Богданов. До святкування долучилась студентська рада, зокрема голова студради Дмитро Кіосов, активісти Микола Аверченко, Вікторія Перевертайло, Владислав Кушнеренко, Юлія Полівода і провідний фахівець відділу виховної роботи Дарина Литвиченко.

Студенти гуманітарно-економічного факультету проводили майстер-клас для діточок з виготовлення ляльок-мотанок, а факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти організував пізнавальну локацію з робототехніки».

Ганна Сизко, Роман Костромицький, Анастасія Носко і багато інших викладачів прийшли на родинне свято зі своїми дітьми, які танцювали, грали, фотографувалися, насолоджувалися по-справжньому жарким літнім днем.

Такі чудові осередки радості, дитячого сміху, захоплення і щастя у наш бурхливий час конче потрібні для того, щоб нагадати, що суспільство повинно шанувати права дитини, оскільки саме діти є запорукою нашого щасливого майбутнього.

Юлія Мельнікова
кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій

Світлини кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print