Подорож у майбутнє: фантастика чи реальність?

Реальність, якщо мова йде про вибір майбутньої професії та планування власного життя. Саме тому про секрети успішного професійного самовизначення випускникам Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області розповіла Марина Богдан (https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-psihologiya/composition-kaf-psihologiya/bogdan/) – завідувач навчальної психолого-консультативної лабораторії (https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/structure-fppom/npkl/), асистент кафедри психології. Така співпраця кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету з адміністрацією закладу загальної середньої освіти була організована в рамках профорієнтаційної роботи.

В процесі міні-тренінгу «Подорож у майбутнє» за допомогою психогімнастики, ізотерапії та метафоричних асоціативних карт учні 11 класу описали бачення власного майбутнього,  усвідомили необхідність виконання конкретних дій для досягнення поставлених цілей та отримали відповідні ресурси.

Дуже приємно було бачити високий рівень психологічної культури, активність учнів, вміння ставити високі цілі й досягати їх, прагнення до особистісних змін.

Висловлюємо щиру вдячність директору Чернігівської ЗОШ Тетяні Бехтер та психологу Віталіні Савченко за професіоналізм та теплий прийом. Сподіваємося на подальшу співпрацю та вже наступного року бачити учасників цього заходу  студентами Бердянського державного педагогічного університету.

DSC03317 DSC03322

DSC03333

IMG_0421 sdr

 

Марина Богдан,

завідувач навчальної психолого-

консультативної лабораторії

кафедри психології

Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print