Поїздка до рідних…

Як завжди, у вихідні, університетські «нашоатлантівці» відправляються до наших захисників, зустрічі з якими – як ковток свіжого повітря! Розповідає Анетта Омельченко: «У 503 батальйон морських піхотинців ми завезли гідробар’єр, будівельні рукавиці, миючі засоби (дякуємо Людмилі Борисовій), а також білі маскувальні шапочки від Тетяни Петренко і білі мішки від п. Влада. Дуже сподобались наші сітки. Хлопці сказали, що сітки – витвір мистецтва. Це і не дивно, скільки в них вкладено душі, тепла, молитов за наших хлопців.

Далі була зустріч із нашими рідними хлопцями з 8 батальйону УДА. Вони нам дійсно стали рідними вже за два роки знайомства. Ми приїжджаємо до них регулярно. Цього разу ми привезли їм ліки, які вони замовляли (дуже дякуємо Юлії Камінській та Наталії Камай), свіже м'ясо (дякуємо Людмилі Малиновській) та багато смаколиків (це нам передали діти ЗОШ№ 9 та ЗОШ № 1). Свої традиційні смачні сухарики, шкарпетки та солону рибку передала бійцям Галина Аннєнкова; каші та шкарпетки –  Зоя Циганок та Валентина Трусова, томатну пасту та консерви –  Валентина Кірілюс та Тетяна Петренко. Миючі засоби, вологі серветки та одноразовий посуд для хлопців передав Віталій Расторгуєв.

Ми дякуємо всім небайдужим людям, які принесли цибулю, часник, шипшину і допомагали збирати вантаж для цієї поїздки.

Дякуємо за фінансову допомогу нашим друзям: Олені Білоног, Тамарі Шевченко, Раїсі Кіпершлаг, Марині Гудзь, Наталі Турків, Олександру Чорному, Аллі Сердюк, Олені Кожановій, Ользі Харлан, Ользі Новик та іншим нашим друзям.

Наступна поїздка відбудеться до дитячого будинку і потім будемо готуватися до поїздок перед Новим роком і Ріхдвом Христовим. Усіх бажаючих долучитися до привітань наших захисників, чекаємо».

0  2

1

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
«НАШИХ АТЛАНТІВ»)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print