Позмагались «Черевики» з «Шнурівками»

Останнього зимового календарного дня на факультеті фізико-математичної та технологічної освіти БДПУ пройшов захід, присвячений Масниці та проводам зими, організований в рамках асистентської практики магістрами факультету.

У святі взяли участь факультетські команди, котрим треба було пройти кілька випробувань: проявити кмітливість при відгадуванні загадок, швидкість у перевдяганні й поїданні млинців та ін. Студенти також випробували свою вдачу, вгадуючи кількість бубликів в зв'язці (див. світлини). За підсумками конкурсу «Кращим бубликорахувальником» став Антон Головко, а звання головного «Млинцеїда» факультету заслужив Володимир Рибалка. На завершення свята всіх присутніх чекали гарячі млинці з чаєм і згущеним молоком (див. світлини».

У змаганнях перше місце посіла команда «Черевики», друге – «Шнурівки». Студенти дружно поділили головний приз. Голодним не залишився ніхто!

Усі залишилися задоволеними та покинули дійство з думками про швидкий прихід весни, а ми тим часом будемо сподіватися, що традиції святкування Масляної завжди будуть підтримуватись на нашому факультеті.

Попрощавшись з зимою, ми з радістю зустрічаємо весну, яка завжди несе з собою нові сподівання, віру у краще майбутнє та нові звершення і перемоги!!!

Андрій Малихін,
декан факультету

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print