Позмагалися на славу!

Напередодні Дня захисника Вітчизни в стінах БДПУ пройшов турнір з армспорту, де взяли участь студенти-спортсмени різних факультетів. Змагалися як юнаки, так і дівчата, а за напруженням пристрастей поєдинки серед дівчат давали фору чоловічим сутичкам. Змагання проводилися за міжнародними правилами в боротьбі на ліву і праву руках, суддівство змагань проходило під керівництвом викладачів кафедри фізичного виховання БДПУ, головний суддя змагань – суддя національної категорії, старший викладач ФФВ Руслан Літус.

Жен.1 правая

У ході змагань були визначені переможці та призери серед дівчат, юнаків і в командній першості. Так серед дівчат абсолютною переможницею стала Олена Харченко (ФФСК), друге місце у Наталії Лісняк (ФСПКО) і бронзова медаль – у Юлії Капустіної  (ГЕФ).

DSC_2227

Серед чоловіків (як на ліву, так і на праву руки) призові місця розподілилися таким чином: бронзова медаль – в Івана Нехайчука (ФСПКО), срібла – у Богдана Бутенка (ФФСК), а переможцем турніру став студент, який, показавши чудову техніку, виграв усі поєдинки – Роман Летягін (ГЕФ).

Общее фото Арм БГПУ 13.10.2016

У командній першості переможцями стали: ІІІ командне місце – у гуманітарно-економічного факультету, ІІ місце – в факультету соціально-педагогічного та корекційної освіти, і переможцем стала збірна команда факультету філології та соціальних комунікацій.

Спортсмени дякують за проведення турніру викладачам кафедри фізичного виховання БДПУ, ректору БДПУ Ігорю Богданову, декану факультету фізичного виховання Сергію Кушнірюку та голові профспілкового комітету Віталію Лолі за допомогу в організації та проведенні змагань, за солодкі призи учасникам і переможцям цього турніру.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Руслана Літуса)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print