ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ВІД СТУДЕНТІВ ЗАОЧНИКІВ

На минулому тижні відбулася спільна лекція з дисципліни «Методика розвитку дрібної моторики у дітей з психофізичними порушеннями» старшого викладача кафедри прикладної психології та логопедії Наталі АНАСТАСОВОЇ та студентів практиків заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта Тетяни НИЖНИК та Ірини ГУЖЕВОЇ.

На лекції студенти 2 курсу денної форми навчання ознайомлювалися із різноманітними нетрадиційними методиками та техніками з розвитку дрібної моторики дітей з особливими потребами, а також із цікавістю та завзятістю практикувалися в їх застосуванні.

Під час заняття студенти практики охоче ділилися досвідом стосовно ефективних та цікавих методів, технік, які найкраще використовувати у корекційно – розвитковому процесі та за допомогою яких дійсно є позитивні зміни, досягнення у психофізичному розвитку дитини з особливими потребами.

Така практика співпраці та цінного досвіду практиків дає можливість сформувати у студентів професійно зорієнтовані компетентності під час навчання у закладі вищої освіти. І в подальшому випустити висококваліфікованих майстрів своєї справи – вчителів-логопедів, спеціальних педагогів, асистентів вчителів в інклюзивних закладах освіти!!

Старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії Наталя АНАСТАСОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print