Працюємо над вдосконаленням освітньо-професійної програми

29 березня 2023 року на засідання кафедри менеджменту та адміністрування БДПУ відбулося обговорення ОПП Управління закладом освіти. Гарант ОПП – проф. Василь Крижко.

На зустрічі були присутні викладачі кафедри менеджменту та адміністрування, які працюють на ОПП Управління закладом освіти, здобувачі, стейкхолдери-роботодавці, й водночас випускники спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки минулих років, котрі нині є провідними фахівцями, керівниками освітньої галузі міста і області: завідувачка відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Тетяна Фурманова; директор Центру дитячої та юнацької творчості м. Бердянська Олег Балабан; завідувачка відділом освіти Бердянської районної ради Юлія Клим; директорка Бердянської багатопрофільної гімназії №2 Наталія Данилова; заступник директора з освітнього процесу, вчитель Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Бердянської міської ради, аспірантка БДПУ Юлія Кондратенко.

До моніторингу ОПП Управління закладом освіти долучилися в.о декана гуманітарно-економічного факультету Тамара Макаренко та заступник декана з навчально-методичної роботи Катерина Леміш.

Відбулося грунтовне, цікаве та професійне обговорення структури ОПП, освітніх компонентів, дисциплін вільного вибору студентів.
Слід зазначити, що колеги (стейкхолдери) з цікавістю сприйняли партнерський спосіб обговорення й загальну обстановку, що панує в комунікаціях між викладачами та здобувачами. Атмосферу відкритості та конструктивності зустрічі додав той факт, що запрошені роботодавці, нині досвідчені спеціалісти-практики поділилися особистим досвідом професійного становлення та кар’єрного зростання.

Гості висловили підтримку напрямів розвитку кафедри менеджменту та адміністрування, відзначили загальний високий рівень професійної підготовки майбутніх освітніх управлінців та задекларували готовність до подальшої співпраці. Поза тим – розповіли про конкретні навички, яких вони потребують від молодих фахівців, майбутніх керівників, і які необхідні для успішної роботи за спеціальністю. Запропонували низку пропозицій, які будуть внесені як зміни до ОПП. На думку зібрання, вони відповідають вимогам та викликам сучасної освіти, управлінської діяльності ЗЗСО (безбар’єрна педагогіка, сучасні практики в освіті та ін.).

Підсумком зустрічі став висновок про перспективність і конкурентоспроможність випускників ОПП Управління закладом освіти на сучасному ринку праці.

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print