Працювати та навчатися у Німеччині – реально!

13 лютого у головному корпусі БДПУ відбулася зустріч здобувачів вищої освіти із представниками компанії «ABMpartners», яка є ексклюзивним партнером Асоціації фермерів землі Гессен (ФРН) в Україні. Вони розповіли про можливості та умови стажування і навчання у Німеччині.

Перспективи роботи у різних куточках Німеччини доступні усім охочим, адже розраховані як на тих, хто не володіє німецькою – це вакансії зі збору сільськогосподарської продукції (полуниця, спаржа, яблука, огірки, ягоди, тощо), так і на тих, хто володіє німецькою мовою хоча б на мінімальному рівні А1. Для таких студентів відкриті можливості працевлаштування в готелях на рецепції, чи хостес, або ж реалізаторами сільськогосподарської продукції.

Компанія «ABMpartners» вже чотири роки займається працевлаштуванням здобувачів вищої освіти з усіх куточків України та має багато позитивних відгуків. Взяти участь у програмі можуть особи, що: досягли 18 років, мають біометричний паспорт, мають бажання працювати та заробляти.

Графік роботи складає 10 годин: з 6:00 до 16:00 з перервою на обід, 6 днів на тиждень. Оплата праці – 9,34€/годину.

Житлом забезпечує роботодавець на території ферми або поряд із нею. Здебільшого це кімнати на 2 чи 4 особи вартістю від 0 до 11€ за добу, залежно від місця працевлаштування.

Для німецькомовних студентів компанія «ABMpartners» також пропонує програму практичних стажувань. Її мета – покращення рівня володіння німецької мови, ознайомлення з особливостями підприємницької діяльності та культури федеральної землі Гессен (ФРН). Учасники цієї програми будуть мати можливість підтвердити свій рівень знань німецької мови та отримати сертифікат міжнародного зразка (TELС).

Більше інформації щодо програм можна дізнатися за посиланням.

Ангеліна КРУЖКОВА, Артем КОВАЛЬОВ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print