Права людини. Рівність. Толерантність

25 червня відбулося підбиття підсумків Конкурсу студентських журналістських робіт «Права людини в медіа: від розуміння до змін».

Урочиста конференція відбулася на платформі Zoom. Конкурсне журі, до складу якого увійшли медіа експерти та представники організаторів конкурсу – Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA та Програма розвитку ООН в Україні – визначило переможців у трьох номінаціях – графічні роботи, відео та письмові роботи.

«Людина повинна бути обізнаною про те, що вона пише!» – заявила Уповноважена з прав людини у Верховній раді Людмила Денисова.

У вітальному слові Постійної представниці ПРООН в Україні Дафіни Ґерчевої прозвучало, що глобальна, смертельно небезпечна та багатовимірна криза, спричинена COVID-19, продовжує стояти на шляху людського розвитку, поглиблюючи бідність, посилюючи нерівність та ставлячи під загрозу демократію і права людини. Пані Ґерчева закликала усе людство «об’єднатися, щоб подолати кризу та викорінити усі види насильства та дискримінації»!

Загалом на конкурс було подано понад 170 робіт від студентів 25 університетів та одного журналістського гуртка. Конкурс мав на меті сприяти якісним змінам у журналістській освіті, стимулювати розвиток медіадіяльності на цінностях прав людини. Перемогли у конкурсі 24 студенти, які подавали роботи індивідуально або у співавторстві. Усі вони отримали цінні подарунки та спеціальні призи.

І хоча бердянці виступили у Конкурсі за олімпійським принципом – головне участь, а не перемога, усі були раді долучитися до правозахисної тематики та журналістської діяльності, побудованої на основах прав людини, рівності та недискримінації.

Текст і фото – Світлана Литовченко, «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print