Правники-новобранці відсвяткували День юриста

8 жовтня щорічно відзначається День юриста України. Бердянський державний педагогічний університет не був винятком і долучився до святкування.

Студенти 3 курсу провели традиційну посвяту правників-першокурсників у вигляді імпровізованого судового засідання. Брали участь й шановні викладачі кафедри правознавства гуманітарно-економічного факультету. Сторону обвинувачення представляв Каменський Дмитро Васильович, захищала права першокурсників Дудорова Катерина Борисівна, суддями були Кальченко Ігор Анатолійович та Іванова Наталя Сергіївна. Головуючий суддя, Макаренко Тамара Петрівна, винесла обвинуваченим студентам вирок у вигляді 3 років 10 місяців позбавлення волі у стінах нашого університету.

Бажаємо правникам-новобранцям, щоб ця нова ступінь в їх житті принесла радість. Нехай роки студентства наповняться яскравими, веселими і добрими враженнями, будь-яка ідея легко втілюється в реальність, а успіх супроводжує в усьому.

Усіх юристів, викладачів та науковців вітаємо зі святом! Бажаємо завжди мати козир в рукаві, гідний багаж знань і досвіду, перспектив і приголомшливого успіху! Будьте здорові, детальні, розважливі і багатогранні! Нехай ваша праця приносить бажаний дохід і велике задоволення! Добра вам і високих цілей!

                   Анастасія Жупій,

                   Інформаційний сектор студради ГЕФ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print