Презентація збірника наукових статей студентів «Філологічні та медіа студії»

15 травня 2024 року на факультеті філології та соціальних комунікацій відбулася презентація збірника наукових статей студентів «Філологічні та медіа студії».

На сучасній світовій та вітчизняній науковій арені вагоме місце посідає діяльність молодих учених, які завдяки своїй наполегливості та завзяттю отримують значні наукові здобутки. Збірник наукових статей студентів «Філологічні та медіа студії» є інтердисциплінарним виданням, яке складається з трьох розділів.

У першому розділі молоді вчені розглядають сучасні підходи до вивчення літератури, аналізують художні твори, їх ідейну та естетичну специфіку, зосереджують увагу на виникненні геопоетичних досліджень та їх розвиток в українському літературознавстві, аналізують німецький бароковий роман, а також зосереджують увагу на поєднанні в романах часових пластів художнього простору, обіграванні подій історичної епохи, трансформації рис класичного детективу.

Другий розділ охоплює широкий спектр проблем мовознавчої науки, зосереджуючись на описі морфологічних трансформацій в українській мові на сучасному етапі її розвитку, дослідженні образних засобів мовлення, аналізу впливу глобалізації та міграційних процесів на сучасний стан і розвиток англійської мови у Великобританії, дослідженню ролі гендерної лексики в літературі та ін.

Останній розділ присвячено медіа студіям. Молоді вчені аналізують алгоритми створення аналітичних матеріалів, а також розглядають кейси культурної дипломатії, які сприяють взаєморозумінню і зміцненню міжнародних відносин завдяки мистецтву, кіно та літературі.

Викладацький колектив факультету пишається тим, що, попри війну, студентська дослідницька робота на факультеті філології та соціальних комунікацій БДПУ активно розвивається. Молоде покоління науковців ‒ це майбутнє нашої держави.

Юлія Герасименко,

кандидат філологічних наук,

заступник декана факультету філології

та соціальних комунікацій із наукової та міжнародної діяльності


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print