Презентація дослідження на міжнародній конференції у Вроцлаві

   11-12 травня ц. р. у Вроцлавському університеті (Польща) відбулася щорічна Міжнародна конференція «Здоров’я і спосіб життя». На конференції науковці та практики з Польщі, Білорусі, Казахстану, України, Чехії обговорювали питання, присвячені стійкому розвитку та способу життя, діагностиці в профілактиці охорони здоров'я, якості і способу життя людей похилого віку в Євросоюзі, медичним аспектам і профілактиці в прагненні здорового способу життя, організації системи охорони здоров'я, соціальних і технологічних інновацій на заохочення здорового способу життя, релігійним, культурній та правовій обумовленості способу життя сучасної людини, моделям здорового харчування, можливостям активного способу життя людей з обмеженими можливостями тощо. Робочими мовами конференції були польська та англійська.

Організатори запросили колектив українських науковців – к. е. н., доцента Тетяну Несторенко, к. е. н., доцента Олену Токаренко та к. е. н., доцента Олександра Несторенка – представити на конференції результати свого дослідження на тему «Health-resort complex development as a part of preventive medicine in the context of providing well-being». В англомовній секції «Determinants of health and lifestyle» з презентацією основних питань, які були присвячені українському та закордонному досвіду функціонування санаторно-курортного комплексу та перспективам його розвитку, виступила Тетяна Несторенко. Учасників конференції зацікавили можливості санаторно-курортного комплексу України з обслуговування іноземних клієнтів.

Після конференції планується видання журналу Wroclaw Economics Review, в який увійдуть статті авторів, що брали участь в роботі конференції та презентували результати своїх досліджень. Стаття Т. Несторенко, О. Токаренко, О. Несторенко «Health-resort complex development as a part of preventive medicine in the context of providing well-being» вже пройшла подвійне «сліпе» рецензування та прийнята до друку.

«Університетське Слово»
(за матеріалами Тетяни Несторенко)

Світлини:

Автор – Максим Пуранок (м. Мінськ):

1

 доповідачі на англомовній секції,

2

учасники конференції на оглядовому майданчику Вроцлавського університету

Автор – Тетяна Несторенко:

3

сертифікати українського колективу авторів

4

м. Вроцлав, вид на Тумський острів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print