Про конференцію в Смоленицькому замку

На 18-тій Міжнародній науковій конференції «Міжнародні відносини 2017: Сучасні проблеми світової економіки і політики», яка відбулася 30 листопада – 1 грудня ц. р., доцент кафедри економіки підприємства і економічної теорії БДПУ, к. е. н. Тетяна Несторенко представила результати дослідження інтернаціонального колективу науковців.

У команду дослідників увійшли два польських науковці – д-р Александр Остенда і м-р Магдалена Вєжбік-Стронська (Вища технічна школа в Катовіцах) – та два українських науковці – к. е. н., доц. Тетяна Несторенко (Бердянський державний педагогічний університет) і м-р Володимир Іванчук (Донбаський державний педагогічний університет). Дослідження проводилося в рамках реалізації двох угод про співробітництво: між БДПУ і Вищою технічною школою в Катовіцах та між БДПУ і Донбаським державним педагогічним університетом.

Дослідження, яке включало й соціологічне опитування українських трудових мігрантів в Сілезії та студентів з України у вищих навчальних закладах Сілезького воєводства, проводилося в вересні-листопаді цього року. Роботу було присвячено визначенню правових, економічних і соціальних аспектів перебування українців в Польщі (на прикладі Сілезького воєводства).

Організатором конференції виступив Економічний університет в Братиславі (Словаччина). Місцем проведення конференції було обрано Смоленицький замок, який належить Словацькій Академії наук.

Збірник матеріалів конференції після рецензування кожної статті учасників конференції організатори планують відправити на індексування в Web of Science.

Picture 1  Picture 3 Picture 4

Picture 5 Picture 6

Picture 2 Picture 7

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print