ПРО МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТОК КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ІРИНИ БАРБАШОВОЇ І ЛІЛІЇ ЯРОЩУК

Ірина БАРБАШОВА, доцентка кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету, взяла участь в онлайн стажуванні на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшаві (Республіка Польща), який відбувся з23 червня по 15 липня 2020 року.

Команда ELPD за підтримки Центру польської освіти підготувала цікаву та насичену програму онлайн стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм

власності та підпорядкування за допомогою програмного модулю ZOOM:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання в закладах вищої освіти Польщі».

Collegium Civitas (див. світлини) – це сучасний недержавний університет, розташований у центрі Варшави. Collegium Civitas був заснований у 1997 році під патронатом п’яти науково-дослідних інститутів польської Академії наук: інституту фізіології і соціології, інституту історії, інституту політичних наук, інституту мистецтв і інституту славістики. Нині цей університет має репутацію кращого в Польщі вузу у вивченні міжнародних соціальних і політичних дисциплін. Університет акредитовано національною акредитаційною комісією і університетською акредитаційною комісією на конференції ректорів польських університетів. Collegium Civitas гордиться своїми сертифікатами якості освіти: the Kingston University London Certificate, the Trustworthy University Certificate and Certificate of University of Leaders 2011.

Лілія ЯРОЩУК, доцентка кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету, успішно пройшла програму міжнародного підвищення кваліфікації «Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи ZOOM», яке відбулося з 20 по 27 липня 2020 р. в місті Любліні (Республіка Польща).

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) є Інститут науково-дослідний  Люблінського науково-технологічного парку і IESF Міжнародна фундація науковців та освітян, а також Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва.

Під час вебінару було отримано новий досвід та знання з використання хмарних сервісів для онлайн навчання з педагогіки, історії педагогіки, методології та методів наукових досліджень за підтримки  платформи ZOOM.

Сертифікати викладачок про проходження стажування та підвищення кваліфікації є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника.  Щиро дякуємо організаторам та засновникам за можливість вивчення європейського досвіду організації освітньої діяльності, де освітній процес зорієнтований на вимоги роботодавців.

 За інформацією викладачів кафедри педагогіки БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print