Про серйозне – на сцені…

Студентська театральна студія під керівництвом кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури (завідувач – доцент Ірина Співак) сьогодні, 20 травня, об 11.00 в головній актовій залі БДПУ представляла на суд глядачів виставу за п`єсою британського драматурга Оскара Вальда «Як важливо бути серйозним». Організатори цього театрального дійства – Інститут філології та соціальних комунікацій, викладачі кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури, режисери-постановники – доценти Вікторія Коркішко й Ганна Табакова. У виставі задіяні студенти 1, 3, 4 й 5 курсів ІФСК: Олексій Андрусенко, Наталя Гречко, Павло Смирнов, Аліна Шуть, Андрій Дубовик, Олег Чадаєв, Анна Басараб та Каріна Кара.

Судячи з оплесків і зворушливих відгуків, вистава сподобалась усім, в тому числі й самим акторам, які все більше набираються театрального досвіду. Це надзвичайно приємно, коли молодь прагне доторкнутися до великого мистецтва, знайти в собі якісь чудові сторони своєї душі, стати ближчими на крок до вершини театрального мистецтва.

Чимало теплих слів почули сьогодні артисти від директора Інституту філології та соціальних комунікацій Алли Сердюк, викладачів й, звичайно, від друзів-студентів.

«Університетське Слово»
Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print