Пам’яті Володимира Арабаджі

16-17 травня в міському палаці спорту проходив чемпіонат Запорізької області та 12-й традиційний турнір пам'яті депутата ВР ІІІ скликання Володимира Арабаджі з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи. У змаганнях брали участь спортсмени міст Запорізької області та смт Ялти Донецької області, всього – 75 осіб. Першого дня виступали спортсмени з класичного пауерліфтингу (без спеціальної екіпіровки). Переможцями в своїх вагових категоріях стали: Аліна Доценко, Сергій Полтавець (БДПУ), Олександр Баєв (СК «Первомаец»), Олег Хоменко (ДЮСШ міськспорткомітету). У жимі лежачи абсолютним переможцем з результатом 200кг став Андрій Охріменко (фітнес-центр «KotenGym»). Наступного дня змагалися спортсмени в екіпіруванні. Тут переможцями стали: Юлія Скицька (СК «Водник»), Владислав Чорний (БДПУ), Олексій Кудінцев (фітнес-центр «KotenGym»). Абсолютним переможцем чемпіонату з результатом 885кг став майстер спорту Олександр Титаренко (ДЮСШ міськспорткомітету). Спеціально для турніру депутат обласної ради Петро Гончарук спільно з директором мережі автомийок «Атлантида» Артуром Григориченком заснували три призи за спеціальною формулою Уїлкса. Переможцем став Олександр Титаренко, а також два майстри спорту із Запоріжжя Євген Нескоромний та Віталій Григоров.

FdQV86TsdjY

На цих змаганнях була сформована збірна Запорізької області для участі в Кубку України. До неї ввійшли 7 бердянців (3 – студенти БДПУ) вихованців тренерів Леоніда Котенджи, Руслана Літуса.