ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

У БДПУ завершила роботу Науково-методична комісія з журналістики
Міністерства освіти і науки

З 15 по 17 травня ц. р. в Бердянську на базі Бердянського державного педагогічного університету працювала Науково-методична комісія з журналістики Міністерства освіти і науки на чолі з Володимиром Різуном, професором, директором Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До складу комісії входили провідні науковці зі Львова, Сум, Дніпропетровська та інших міст України, які забезпечували методичний рівень вивчення нової для української науки дисципліни.

Від імені ректора університету Вікторії Зарви, яка в цей час знаходилась на зустрічі з Президентом України в Запоріжжі, гостей привітав проректор з наукової роботи університету, доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов. Він розповів про науковий рівень університету та досягнення його професорсько-викладацького колективу.

У порядку денному Науково-методичної комісії було: розгляд питань про виконання рішень НМК, прийнятих на засіданні у вересні 2012 р., та перспективи роботи комісії у 2013 році; про зміст підготовки фахівців за спеціальностями напряму «Журналістика та інформація»; про нові короткі ОПП зі спеціальностей напряму «Журналістика та інформація»; про роботу комісії Міністерства освіти і науки України зі створення національної рамки кваліфікації для спеціальності «Журналістика»; про навчально-методичне забезпечення і надання грифів.

У межах робочих засідань були надані інформаційно-аналітичні матеріали та проведені тренінги з викладання курсів, що пов’язані з новими медіа.

Гості відвідали музей та археологічну лабораторію університету, фонд рідкої книги, започаткований за сприяння ректора БДПУ Вікторії Зарви.

За матеріалами сайту БДПУ

Фото Сергія Білоусова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print