Продемонстрували високу майстерність

Минулої суботи, 29 жовтня, в спортивній залі Бердянської багатопрофільної гімназії № 2 відбувся Відкритий Чемпіонат Бердянська з хортингу в розділах «Двобій» та «Сутичка». Свою майстерність на хорті продемонстрували спортсмени Федерації Хортингу Запорізької області та Цивільного корпусу «АЗОВ» Бердянськ.

PzkihYv-g5g nAf7tNl8jII

Національний вид спорту України Хортинг – це не тільки бойове мистецтво, а й система фізичної підготовки, самовдосконалення, морального й духовного виховання гідних громадян нашої держави –  набуває все більшої популярності в нашому місті.

hOl6WAq-yag XF5xZACerWA

Однією з цілей проведення чемпіонату було – вдосконалення тренерської та суддівської майстерності бердянських інструкторів з хортингу, серед яких є й студенти нашого університету: Катерина Лубенська (ФФВ), Ігор Чепель (ФФВ) та Назар Гордєєв (ФФМКТТН).

Rw5seeTfxKw Xg2v5BIKNtc XPAFpxl2yTc zT61IJW2hE0

За результатами змагань, в яких брали участь 30 спортсменів, із дев'яти чемпіонів перемогу в своїх вікових та вагових категоріях отримали троє вихованців Ігора Чепеля, двоє – Назара Гордєєва. Чемпіонка Європи Катерина Лубенська показала свою високу суддівську майстерність в якості рефері хорту.

wGXQWpoIT18

Федерація Хортингу Запорізької області висловлює подяку ЦК «АЗОВ»-Бердянськ за допомогу в організації змагань, медичну та матеріальну підтримку, Владі Ніценко – за дизайн нагородної атрибутики.

Федерація Хортингу Запорізької області запрошує всіх бажаючих на тренування, які проходять в ЗОШ №9 (понеділок, середа, п'ятниця о 18.00) та в Багатопрофільній гімназії №2 (вівторок, четвер о 17.30, субота о 14.30).

Алла Хатько,
кандидат педагогічних наук,
головний суддя Чемпіонату, МСУ
Світлини з архіву ЦК «АЗОВ»-Бердянськ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print