Продовження серії «До наших здобувачів вищої освіти і рада Європи прислухається»

У вересні цього року, здобувач вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Антон Сердюченко брав участь у третій завершальній частині міжнародного навчального курсу «The Wonderful Wizards of Youth Work», створеного НГО «Youth for Exchange and Understanding» в м. Молліна, Іспанія.

Як ми повідомляли раніше, Антон брав участь у перших двох частинах проекту в квітні та червні цього року для підготовки документу про показники якісної молодіжної роботи, який буде використовуватись членами організації «Youth for Exchange and Understanding» та Радою Європи.

Третя частина проекту проходила в місті Молліна (Іспанія) в рамках 20-го міжнародного заходу «The University on Youth and Development». UYD – це простір для вивчення та впровадження на практиці концепції глобальної освіти та глобального громадянства, пропагування участі молоді та розширення її можливостей щодо реалізації прав та обов’язків. Участь в цьому заході взяли близько 250 людей зі всього світу.

Програма The University on Youth and Development була насичена освітніми та культурними зустрічами, семінарами та творчими вечорами і, навіть, #GlobalClimateStrike. Для відзначення 20-ти річчя UYD учасники в останній день мали можливість поділитись напрацюваннями за тиждень навчання, а також взяли участь у святковому параді та фестивалі.

Проект Антона майже закінчився, і тепер всі учасники навчального курсу «The Wonderful Wizards of Youth Work» чекають затвердження та опублікування їх документу «Quality labels for youth work».

Увага!

Для всіх, хто цікавиться цифровими технологіями Антон Сердюченко проведе зустріч в університеті з презентацією актуальних ресурсів та інструментів для навчання та роботи, а також «запитання & відповідь» сесію 24 жовтня о 12:50 в 520 аудиторії.

Для того, щоб не пропустити цю зустріч, реєструйтесь за посиланням і чекайте листа з підтвердженням про проведення, місце і дату зустрічі.  .

 

Антон Сердюченко,
студент-магістрант 2-го курсу
 спеціальності «Соціальна робота» ФДССО
світлини з архіву автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print