Продовжуючи серію зустрічей із композиторами Запорізького краю

У рамках проведення зустрічей із композиторами Північно-Східного регіону 27 листопада 2020 року відбувся круглий стіл на платформі ZOOM, учасниками якого стали викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-muz/, здобувачі вищої освіти ОП Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова) та гості заходу.

Цього разу за ініціативи доцента кафедри, керівника народного оркестру народних інструментів Юрія Смаковського https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-muz/composition-kaf-muz/naukovo-pedahohichnyy-sklad-muzychne-mystetstvo/smakovskii/ до спілкування зі студентами долучилася українська композиторка нашого регіону Ганна Хазова, лауреат Міжнародного конкурсу композиторів імені С.С. Прокоф’єва, обласних конкурсів композиторів, викладач–методист Запорізького музичного училища імені П.І.Майбороди. Вона є авторкою симфонічної поеми «Роздуми про прочитане», вокально-симфонічної сюїти «Святкові барви» для сопрано та камерного оркестру на тексти українських народних пісень, «Звертання» для скрипки соло, «А jak poszedL krOL» («Як пішов король») для мішаного хору і оркестру, «Простий танок» для камерного оркестру тощо.

Здобувачі вищої освіти ознайомилися з творчим доробком Ганни Хазової, прослухали такі твори: «Купальська ніч», «Молитва матері» для мішаного хору, «Miserere Mei, Deus» для мішаного твору та фортепіано, «LOBET GOTT» для мішаного твору, ударних та органу, «Ой, у полі дві тополі» для жіночого хору, кантата «Дай нам, Боже», «Ветер осенний», і мали змогу задати хвилюючі їх  питання. Студенти і викладачі кафедри  зазначили, що вони щороку відвідують   славне м. Запоріжжя, зокрема музичні заходи Запорізької обласної філармонії. Неодноразово були присутні в концертному залі імені М.І.Глінки на концертах академічного симфонічного оркестру (головний диригент – народний артист України В’ячеслав Редя), де звучали твори запорізьких композиторів.

Дякуємо Ганні Хазовій за  натхненну композиторську працю, вагомий внесок у розвиток культури Запорізького краю, а також за зустріч із нашими здобувачами, адже такі заходи виховують і студентів почуття національної гідності!

                                                                                     За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print