Сторінками козацької педагогіки

Уже стало традиційним проведення тижня педагогіки, в організації якого беруть активну участь як викладачі кафедри педагогки, так і студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Цього року співробітниками кафедри було запропоновано новий вид залучення здобувачів вищої освіти до вивчення педагогічної спадщини нашої держави. Так, майбутні учителі початкової школи відвідали віртуальну екскурсію «Шляхами козацького виховання», що відбулася на території Музею історії запорозького козацтва на острові Хортиця. Перегляд відеоекскурсії здійснювався за посиланням: https://youtu.be/OVFNKLR0U_c, https://youtu.be/WDmG9t9ND6g.

За результатами онлайн екскурсії був проведений круглий стіл на тему «Козацьке виховання: історія та сучасність», учасниками якого стали викладачі та студенти ФППОМ.

Колектив кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету щиро дякує Володимиру Миколайовичу Лютому, голові ради козацьких отаманів міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ», члену координаційної ради при Запорізькій ОДА, за надання матеріалів із особистого архіву та сподівається на подальше співробітництво в царині патріотичного виховання майбутніх агентівзмін.

Анжеліка Лесик,

кандидатка педагогічних наук,

доцентка кафедри педагогіки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print