Продовжуючи тему: «16 днів проти насильства»

З 25 по 27 листопада здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» прослухали курс лекцій від фахівців Мобільної бригади Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анастасії Положенцевої, Оксани Конівець у рамках відзначення Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками та міжнародної щорічної акції «16 днів проти насильства».

Метою проведення лекцій було інформування майбутніх соціальних працівників про соціальні послуги, що надаються постраждалим від домашнього насильства в м. Бердянськ.

У рамках лекційних зустрічей фахівці центру зосередилися на теоретичних аспекти, що стосуються проблеми насильства, а також представили практичні кейси та реальні випадки із конкретним алгоритмом дій у тій чи іншій ситуації.

Отримані знання для майбутніх соціальних працівників є надзвичайно важливим, оскільки передбачають практико-орієнтований характер і мають чіткі реальні інструкції до виконання.

Нагадаємо, що Бердянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є одним із партнерів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, з яким ми співпрацюємо для забезпечення нерозривного зв’язку теоретичної і практичної підготовки наших здобувачів.

 

Анастасія ПОПОВА,
ст. викладач кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО, к.п.н.
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print