Інформаційно-просвітницькі заходи до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня Україна разом зі світовою спільнотою традиційно долучається до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу. Не виключенням стала і кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти, яка традиційно кожного року організовує і проводить інформаційно-просвітницькі заходи для здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету і жителів міста Бердянськ.

Так, з 28 по 29 грудня викладачами кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, здобувачами вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» у співпраці з Благодійною організацією «Мережа 100 % життя. Запоріжжя», Благодійним фондом «Сподівання» провели низку заходів, присвячених актуальній проблемі – боротьбі зі СНІДом.

У рамках проведення днів інформаційно-просвітницьких заходів волонтерами Волонтерського загону «Палітра добра» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвої спільно з БО «Мережа 100 % життя. Запоріжжя» було організовано та проведено благодійну акцію «Коробка хоробрості» зі збору іграшок для дітей, що є пацієнтами маніпуляційного кабінету Дитячої поліклініки КУ БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» та Запорізького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

29 листопада мешканці міста Бердянська, здобувачі ВО та викладачі БДПУ мали можливість долучитися до вуличної соціальної акції «Червона стрічка».

У співпраці з фахівцями кабінету «Довіри» КУ БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання», БО «Мережа 100 % життя. Запоріжжя», БФ «Сподівання» 29 листопада організовано соціальну акцію «Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ» (експрес-тестування з діагностики ВІЛ-інфекції ВІЧ: на ВІЧ) для здобувачів вищої освіти, викладачів і всіх небайдужих до свого здоров’я.

Однак, підбиття підсумків проведених інформаційно-просвітницьких заходів для викладачів і здобувачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти не ставить крапку у плануванні і організації профілактичних заходів, присвячених проблемі ВІЛ/СНІДу. Адже про цю проблему не можна забувати.

Оскільки Знати – означає упередити!

 

 
Анастасія Попова,
старший викладач кафедри
соціальної роботи та інклюзивної освіти ФДССО,  к.пед.н.
(світлини з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print