Делегація GIZ у БДПУ: підготовка до реалізації проекту, спрямованого на посилення економічної стійкості в Азовському регіоні

29 листопада 2019 р. до Бердянського державного педагогічного університету завітала представницька делегація Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

GIZ надає послуги у сфері міжнародного співробітництва у сфері розвитку і підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року. А нині планує реалізувати проект, спрямований на посилення економічної стійкості в Азовському регіоні, розрахований на Бердянськ, Мелітополь і Маріуполь.

В ході зустрічі делегація GIZ обговорювала з керівництвом та викладачами БДПУ питання співпраці державного, приватного секторів і громадянського суспільства на місцевому/регіональному рівні для розвитку бізнесу та покращення перспектив зайнятості населення; сприяння інтегрованим, ґендерно-чутливим, орієнтованим на ринок праці тренінгам і навчальним програмам, покликаним допомогти місцевим мешканцям і, зокрема, вразливим групам населення; шляхи оптимізації умов для ведення малого та середнього бізнесу тощо.

Початок реалізації проекту розрахований вже на весну 2020 року.

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print