Активна профорієнтаційна робота триває

Вибір майбутної професії – важливий крок у житті кожної молодої людини. Усвідомлений вибір професії, яка б відповідала інтересам та здібностям особистості, її бажанням та життєвим прагненням, а разом з тим – і суспільним потребам – запорука успішної професійної самореалізації та гармонійного розвитку людини.

Профорієнтація є важливою складовою професійної діяльності викладачів Бердянського державного педагогічного університету.                 26-29 листопада 2019 року робоча група у складі доцента кафедри соціальних комунікацій Людмили Кондакової, доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Ганни Алєксєєвої, асистента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти                     Наталії Михайленко відвідала заклади загальної середньої освіти м. Волновахи та Волноваського району, м. Вугледара Донецької області. Загалом профорієнтаційною роботою було охоплено 19 шкіл даного регіону, близько 700 здобувачів загальної середньої освіти 9-11 класів.

Представники педагогічного колективу та школярі були ознайомлені з історією та сучасним станом Бердянського державного педагогічного університету: діяльністю факультетів та спеціальностями, за якими готують фахівців; професорсько-викладацьким складом; матеріально-технічною базою; роботою органів студентського самоврядування; перспективами стажування за кордоном та майбутнього працевлаштування; можливостями неформальної освіти та особистісного саморозвитку, які створює університет. Особлива увага школярів зверталася на вибір предметів ЗНО, необхідних для вступу, та свідомий вибір пріоритетів при поданні заяв до закладів вищої освіти під час вступної кампанії 2020 року.

Під час профорієнтаційної роботи було продемонстровано відеоролики про життя факультетів, які викликали жвавий інтерес та емоційний відгук серед учнівської молоді, а також роздаткові матеріали у вигляді буклетів та плакатів, що містять всю необхідну інформацію для майбутнього абітурієнта.

Варто зазначити, що дирекція закладів висловлювала інтерес щодо співпраці, а також потребу в забезпеченні педагогічними кадрами. Зокрема, мова йшла про нестачу вчителів початкових класів, інформатики, математики та фізики. Тому всіх, хто зацікавився питанням працевлаштування за відповідним фахом підготовки, просимо звертатися до навчального відділу (методисти Тетяна Черемісіна, Людмила Костенко).

Дякуємо за спряння в організації поїздки деканові факультету філології та соціальних комунікацій Валентині Юносовій, деканові факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освітиВікторії Жигірь, деканові факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освітиЛарисі Казанцевій, а також висловлюємо щиру вдячність директорам шкіл та представникам педагогічного колективу за гостинний та теплий прийом!

 

Наталія Михайленко,
асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print