«Психолог – покликання на все життя»

Кожного року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв родина психологів поповнюється новими членами. Цей рік – не виключення, тому що 27 листопада студенти першого курсу спеціальності 053 Психологія пройшли традиційний обряд посвяти у психологи.

Звичайно, традиції – це дуже добре, але викладачі кафедри психології, рухаючись у ногу з часом, вигадують нові формати проведення посвят. На цей раз, цікавим заходом стала гра «Хто ж психолог?»,  до якої були залучені як першачки, так і здобувачі вищої освіти старших курсів. Команди «Голівуд» та «Інсайт» продемонстрували цікавий двобій ерудованості, логіки та інтелекту в конкурсах «Вгадай картинку», «По губах», «Де логіка?», «Психологічний бліц», «Історії з життя». Виявили активність і вболівальники, які підтримували команду та заробляли бонусні бали для команд-фаворитів. Кожна команда була неперевершеною, але у фінальному випробуванні переміг «Інсайт» – команда старшокурсників.

Привітала старшокурсників з перемогою, а першокурсників з посвятою  декан факультету Коваль Людмила Вікторівна. Вона побажала першокурсникам стати професіоналами,  дружньою командою і викликати лише гордість у своїх викладачів.

Горецька Олена Віталіївна – завідувачка кафедри психології нагородила кожного першокурсника нагрудним значком «Я – психолог» та на правах керівника всього колективу кафедри «включила» їх до нашої великої дружньої сім’ї. А щоб свято було приємнішим і «солодким», гравці були нагороджені смаколиками та заохочувальними призами.

Шановні психологи-першокурсники, нехай навчання приносить вам не тільки знання і досвід, але й задоволення! Пишайтеся обраною професією, адже бути психологом – це престижно та популярно, а психологія – це мистецтво спілкування, розуміння, підтримки й допомоги.

Кафедра психології
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print