Проекти служіння суспільству

Проектування є одним із способів професійної діяльності соціального педагога, що спрямований на забезпечення підвищення якості надання фахових послуг. У процесі реалізації соціальних проектів фахівці соціально-педагогічної сфери вирішують нагальні проблеми суспільного характеру.

Студенти, майбутні соціальні педагоги, складають проекти програм профілактичного, корекційного, дозвіллєвого спрямування, реалізують їх в рамках навчальної практики, волонтерської діяльності. Свої напрацювання студентки Христина Каловська, Анастасія Лазаренко, Катерина Чаричанська мали змогу презентувати в рамках міського конкурсу серед молоді на кращий проект суспільного значення.

Організаторами конкурсу виступили Центр дитячо-юнацької творчості та молодіжний клуб “Співдружність” за підтримки відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бердянської міської ради. Конкурс проводився за номінаціями: «Проекти служіння (допомоги) суспільству», «Мистецтво та культура», «Екологія», «Медіа», «Здоров’я», «Патріотизм», «Працевлаштування молоді».

Христина Каловська освітила гостроту, актуальність та необхідність впровадження соціально-педагогічного проекту «Булінг як сучасна проблема загальноосвітньої школи», тим самим наголосила на важливості формування толерантних відносин в учнівському середовищі, культури спілкування, розвитку правосвідомості, правових знань, вироблення досвіду правової активності у сучасної молоді, виховання культури поведінки, почуття емпатії, позитивних особистісних якостей.

proekt1 proekt2

Анастасія Лазаренко та Катерина Чаричанська розроблювали програму проекту «Зв'язок поколінь», яку спрямовано на збереження, поширення українських традицій, звичаїв, а також культури національних меншин на території нашого міста. Представлені студентками заходи полікультурного виховання сприятимуть формуванню міжетнічної толерантності, культури взаємин у соціумі, розвитку і зміцненню національної приналежності сучасної молоді в умовах різноманітності культур, вихованню гуманного ставлення до людей різного віку, релігій, етносів, націй.

За презентацію соціально-педагогічних проектів у номінаціях «Проекти служіння (допомоги) суспільству», «Мистецтво та культура» наші дівчата отримали сертифікати та призи.

Ірина Сизоненко,
доцент кафедри соціальної педагогіки

Фото з архіву кафедри соціальної педагогіки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print