Університетські, родинні ювіляри

У доктора педагогічних наук, професора, директора Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмили Коваль і доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри фізики факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ Валерія Кідалова багато чого спільного, окрім звань чи посад. Майже все своє свідоме життя вони присвятили рідному університету, Бердянську, дбаючи про їх здобутки та авторитет; майже одночасно святкують ювілейні Дні народження: Людмила Вікторівна – 24-го квітня, а Валерій Віталійович – сьогодні, 5-го травня. А ще: вони – двоюрідні брат із сестрою, ходили разом до однієї школи, вчилися в одному класі…

IMG_5803 IMG_5806

Тому не випадково в конференц-залі університету їх разом вітали нині з ювілейними Днями народження ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва, директори інститутів, декани факультетів… А ювіляри, в свою чергу, дякували керівництву університету, викладацькому колективу за створення умов для їх самовдосконалення, розвитку як науковців, усіх досягнень, які є на їхніх рахунках.

…Шановні ювіляри! Нехай тепло й затишок родинних осель надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому чекає на Вас ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print