Професіоналізм зі студентства

Навчання в Бердянському державному педагогічному університеті – це не лише теорія, а й безцінна практика, під час якої можна здобувати професійний досвід та зростати як спеціаліст. Головне – любити свою професію!

Так, в неділю цю тезу довели здобувачі 2 та 4 курсів спеціальності 053 Психологія – волонтери навчальної психолого-консультативної лабораторії, які провели тренінгове заняття з командної взаємодії для учасників благодійного цільового проекту “Access Alumni Civic Engagement Program 2019–2020” з Бердянська та Запоріжжя.

Працюючи злагодженою командою, ведучі Ганна Муковоз, Дар’я Куньо, Дар’я Павленко та Віталій Крикунов, змогли донести до підлітків важливість чути та підтримувати один одного, діяти як одне ціле задля досягнення спільної мети, поважати думку інших та висловлювати власну.

Це були захопливі години роботи, яка складалася з вправ, спрямованих на розвиток лідерських якостей та згуртування старшокласників. Результативність командної взаємодії та позитивний настрій кожного учасника перевершила усі сподівання й стали мотивацією до подальших професійних здобутків тренерів – майбутніх практичних психологів.

Дякуємо керівникам проекту Богдані Салюк та Ірині Школі за співпрацю й надання можливості нашим майбутнім випускникам уже сьогодні отримати безцінний досвід тренерської майстерності та розвивати власний професіоналізм.

 

Текст і фото – Марина Богдан, завідувач навчальної психолого-консультативної лабораторії кафедри психології

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print