Професійна комунікація – основний важіль впливу на якість освітньої програми

Сталою традицією є проведення вебінарів, семінарів, панельних дискусій Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у колі зацікавлених сторін – стейкхолдерів, адже одним із основних його досягнень є комунікація. Але ж пандемія COVID-19 визначила нові вектори розвитку світової спільноти та соціальних інститутів, завдяки яким зустрічі офлайн стали найціннішими і найочікуванішими.

Саме тому проведення  семінару «Якісна вища освіта: дискусія стейкголдерів», запланованого на 6 жовтня у м. Дніпро на базі НТУ “Дніпровська політехніка”, стало ковтком свіжого повітря для всіх зацікавлених сторін. Щира вдячність Mychailo Wynnyckyj, Богдану Морклянику, Ірині Золотарьовій, Петру Царенко за змістовні доповіді та можливість долучитись до цікавої дискусії! Хоча дискусія стейкхолдерів була більш схожа на професійний діалог та обмін досвідом небайдужих учасників освітнього процесу багатьох регіональних ЗВО, увага яких зосередилась на визначенні важелів впливу щодо якості освітніх програм.

Бердянський державний педагогічний університет представляли заступник декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, гарант ОПП Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова), експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Vera BurnazovaUsova та завідувач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, доцент, заслужений працівник культури України, гарант ОПП Хореографія Helen Martynenko.

Можливість спілкування з партнерами, ознайомлення з реальними практичними кейсами, досвідом ЗВО світу, зокрема США, Франції, щодо моделей вищої освіти та інструментів забезпечення якості, дали можливість стверджувати, що Бердянський державний педагогічний університет упевнено рухається в напрямку входження до Європейського простору вищої освіти (ЄПВО), а освітні програми розробляються не заради їх подальшої успішної акредитації, а передусім із метою підготовки висококваліфікованих фахівців та можливості забезпечення їх професійної кар’єри і вдалого працевлаштування як в Україні, так і за її межами.

Віра БУРНАЗОВА,

гарант ОПП Середня освіта

(музичне мистецтво та англійська мова)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print