Професор БДПУ Віталій Межуєв повідомляє з Малайзії

Днями на електронну адресу ректора університету, професора Вікторії Зарви надійшло цікаве повідомлення від Віталія Межуєва – доктора технічних наук, професора про результати його наукового відрядження в університет Паханг, Малайзія (http://www.ump.edu.my/), що триває з 20 жовтня по 20 грудня 2013 року. Зокрема, Віталій Іванович пише, що було зроблено достатньо багато, зокрема: прочитані курси з архітектури програмних систем та формальних методів для бакалаврів спеціальності програмна інженерія; зроблено кілька запрошених доповідей.

Він взяв участь у конференції Cyberworlds-2013 в Японії (22-24 жовтня 2013, Йокогама), після чого був запрошений до складу програмного комітету цієї конференції.

Бердянський вчений підготував два наукові проекти за участю БДПУ та університету Паханг.

mezhuyevВіталій Межуєв запрошений до складу наукової ради з захисту дисертацій в Індії та став редактором міжнародного журналу «Системна інженерія» (Wiley, США).

На завершення листа автор пише: «Зазначу, що університет Пахангу дуже зацікавлений у співробітництві з БДПУ.

Окрім реалізації спільних наукових проектів вони можуть запрошувати наших фахівців для викладання (потрібно лише одне – знання англійської мови). Інша можливість – навчання наших магістрантів у цьому університеті (переважно, з технічних спеціальностей)».

…Незабаром Віталій Іванович повернеться до Бердянська, й ми більш змістовніше розповімо вам про всі аспекти його двомісячного перебування в Малайзійському університеті.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print