Професори БДПУ на літній конвенції у Загребі (Хорватія)

14–16 червня на базі факультету гуманітарних і соціальних наук Загребського Університету (Хорватія) відбулась літня конвенція Асоціації славістичних, східноєвропейських та євразійських студій (the ASEEES 2019 Summer Convention in Zagreb).

Тема літньої конвенції 2019 ASEEES – “Культурні війни” з акцентом на те, як окремі люди або колективи створюють та конструюють діаметрально протилежні способи розуміння своїх суспільств та їхнього місця у світі. Коли культурні війни поширюються по всьому світу, організатори заходу запросили учасників уважно вивчити сучасні і минулі наративи про відмінності або конфлікти, та / або практику переговорів як в середині розділених суспільств, так і за межами національних кордонів.

Конвенція зібрала більш ніж 600 науковців гуманітарної сфери із 32 країн світу.

Професори Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман і Вікторія Константінова отримали від Міжнародної асоціації гуманітаріїв підтримку для участі у цій конвенції.

Ігор Лиман виступив із доповіддю «Village vs City: war of rural and urban mentalities in the context of the anarchic peasant movement led by Nestor Makhno», Вікторія Константінова – «Cultural wars of “tradition” and “modernity” in mentality of peasants and townspeople of Southern Ukraine (19th – early 20th centuries)».

Ігор Лиман і Вікторія Константінова під час конвенції мали нагоду зустрітись із керівництвом Канадського інституту українських студій, завдяки підтримці якого була видана їхня книга «Український Південь очима консулів Британської імперії 19 – початку 20 ст. Том 1: Британські консули в портовому місті Бердянську», що на початку червня цього року стала кращою у номінації «Колективний портрет» Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу – 2018».

Фото 2

Фото 3


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print