У гостях у ТДАТУ

21 червня 2019 року ректор університету Ігор Богданов разом з проректором з науково-педагогічної роботи Вікторією Ліпич відвідали Таврійський державний агротехнологічний університет, де взяли участь в урочистостях з нагоди присвоєння вишу імені Дмитра Моторного та відкриття бюста Д. К. Моторного, двічі Героя Соціалістичної праці, Героя України, видатного випускника ТДАТУ.

Для цього закладу Дмитро Костянтинович був непересічною людиною: найзнаменитіший випускник, член Наглядової ради університету, почесний професор і порадник. Ім’я Дмитра Моторного ще за його життя було дуже відомим, особливо серед аграріїв України. Його по праву називали аграрним лідером, корифеєм аграрної галузі, хліборобом від Бога, людиною-епохи, патріархом української ниви. 30 липня 2018 року Дмитро Моторний пішов з життя, але його справа та пам’ять про нього продовжують жити.

На урочистий захід завітали заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич, мер міста Мелітополя Сергій Мінько, видатні працівники аграрного сектору України, представник Міністерства освіти і науки України, ректори закладів вищої освіти Запорізької області та ін.

Після урочистої церемонії відкриття бюста ректор Ігор Богданов та проректорка Вікторія Ліпич ознайомилися з мультимедійною презентацією на честь Дмитра Моторного, оглянули виставки наукових розробок вчених університету.

Поверталися додому з приємними враженнями від теплого, дружнього спілкування з колегами та подарунками від ректорату ТДАТУ.

«Університетське Слово»
Світлини Вікторії Ліпич


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print