Профорієнтаційна робота на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини

Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету підтримує міцні зв’язки із закладами загальної середньої освіти.

До заходу, який відбувся 8 грудня 2020 року на платформі ZOOM, були залучені учні випускних класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» та їхні батьки, вчителі, здобувачі вищої освіти – майбутні вчителі біології, основ здоров’я, фізичної реабілітації, викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету.

Захід було спрямовано на забезпечення професійного вибору з врахуванням індивідуальних здібностей і інтересів людини та можливостей розвивати їх в процесі навчання.

Майбутні абітурієнти цікавились інформаційним забезпеченням програм, матеріально-технічною базою БДПУ, освітніми компонентами за вибором здобувача вищої освіти, можливостями щодо працевлаштування, дозвіллям, побутом, умовами навчання та проживання в гуртожитку, умовами щодо надання освітніх послуг для осіб з особливими освітніми потребами.

Щиро дякуємо адміністрації, вчителям КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» за співпрацю!

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print